Yeni Bir YolBaşlangıçBaşarı

Biz Kimiz ?

Güzel soru ve birkaç cümleyle özetlemeye çalışalım:
Biz dört iş alanını (personel, tesis, havaalanı ve çağrı merkezi hizmetleri) tutkuyla geliştirmiş ve bunları maksimum düzeyde piyasaya çıkaran eşsiz bir aile şirketiyiz. özveri. Her şey 1987’de tek kişilik bir iş ile başladı ve şimdi bir XXL aile şirketine dönüştü. 
Kayseri’deki genel merkezimiz ile olağanüstü konseptimiz, diğer birçok lokasyondaki insanları ve şirketleri birbirine bağlıyor. İşte tam da bu noktada kendimizi profesyonel bir kariyer, esneklik ve memnuniyet arasında önemli bir bağlantı olarak görüyoruz.

Başvuranlarımız için benzersiz bir başvuru deneyimi yaratıyoruz ve benzersiz konseptimiz aracılığıyla en iyi müşteriler için en iyi çalışanları buluyoruz. Size bunu nasıl doğru yapacağınızı gösteriyoruz – benzersiz, hızlı, bağlayıcı!

Şirketin amaç ve hedeflerini şirketteki çalışanların ihtiyaç ve beklentileriyle uyumlu hale getirmek, şirket yönetiminin karar alma mekanizmasına katılmak ve İK’nın iş kararlarına katılımını sağlayan insan kaynakları stratejisini entegre etmek.

Sürekli gelişen “mutlu çalışanlar” ile birlikte çalışanların rahat bir şekilde geçirebilecekleri, öğrenebilecekleri, öğretebilecekleri ve sektörde tercih edilen bir şirket haline gelebilecekleri bir iş ve yaşam alanı yaratarak sürekliliği sağlamak.

Personel Hizmetleri
100%
Havalimanı Hizmetleri
85%
Temizlik Hizmetleri
75%
Çağrı Merkezi Hizmetleri
85%

Tarihçemiz

2015

YENİ BİR ADIM

YENİ BİR ADIM

Daha büyük ofis alanına ek olarak, merkezi konum da taşınma için önemli bir argümandı.

2009

YENİ BİR İŞ DALI

YENİ BİR İŞ DALI

Purus, 2009’dan beri orta ölçekli şirketler için modern “çağrı merkezi hizmetleri (gelen ve giden)” sunmaktadır . Purus, başlangıçta telefon hizmetlerinde uzmanlaştıktan sonra, e-posta, mektup, sohbet, SMS ve WhatsApp gibi çeşitli iletişim kanalları üzerinden de hizmet vermektedir.

2007

TÜV SERTİFİKA ONAY

TÜV SERTİFİKA ONAY

Ekonomik büyümeyle birlikte, bir kalite ve çevre yönetim sisteminin uygulamaya konulması neredeyse önceden programlanmıştır. Yoğun bir test prosedürünün ardından purus, kalite ve çevre yönetim sistemi için ISO 9001 ve ISO 14001’e göre TÜV sertifikası almaya hak kazandı. Şimdi olduğu gibi o zaman da TÜV sertifikası purus’un kurumsal değerlerine bir bağlılıktı. Kalite ve güvenilirlik, ilk günden beri Purus iş prensibinin temel direkleri olmuştur.

2006

İKİ YENİ İŞ DALI

İKİ YENİ İŞ DALI

Her gün farklı müşterilerde faaliyet gösteren, her zaman büyük ve yorulmak bilmeyen iş bağlılıklarıyla parlayan birçok çalışanımızla birlikte, müşterilerimizin kendilerine ayırabileceğimiz iyi çalışanlara olan ilgi ve talepleri de arttı.

1992

BÜYÜME

BÜYÜME

Değişikliklerin gelmesi uzun sürmedi. 1992’de merkezi ,Kayseri’de olan “purus bina temizleme Limited” kuruldu ve sadece bir yıl sonra 100’den fazla kişiyi istihdam etmeye başladık.

1987

HERŞEY NASIL BAŞLADI...

HERŞEY NASIL BAŞLADI...

21 yaşında bir genç, sadece çalışmalarını değil, aynı zamanda kendi şirketinin hayalini de kurdu. Ama nasıl çalışmalı? Dersler ve kitaplar arasında kendi şirketinizi mi kuruyorsunuz? Evet çünkü bir iradenin olduğu yerde bir yol vardır ya da hayallerine inanmaya başlayan 21 yaşında hırslı bir öğrenci.